Amadeus - Your technology partner
e-Mail this pagee-Mail this page PrintPrint
Customer Type

Amadeus Agency Internet Engine (Sirius)

> Wprowadzenie
Dołącz do rewolucji internetowej i poszerz zakres swoich usług o możliwość zakładania rezerwacji on-line. Pomoże Ci w tym Amadeus Agency Internet Engine (Sirius), dzięki któremu bedziesz mógł to zrobić w łatwy i szybki sposób. To kompletne narzędzie pozwoli Twoim klientom sprawdzać i rezerwować szeroką ofertę lotów, hoteli, samochodów, porównywać taryfy i stawki oraz planować swoje podróże 24 godziny na dobę poprzez Internet.

> Klucz do sukcesu
Amadeus oferuje Ci klucz do sukcesu w dziedzinie e-commerce: Amadeus Agency Internet Engine (Sirius) to rozwiązanie, które pozwoli Ci dotrzeć do szerszej grupy odbiorców i pozyskać nowych klientów poprzez Internet. Wykorzystaj niesamowita okazję i podejmij decyzje, która będzie miała korzystny wpływ na rozwój Twojej działalności.

> Unikalna aplikacja
Jedną z podstawowych zalet Amadeus Agency Internet Engine (Sirius) jest jego elastyczność. Z naszym rozwiązaniem stworzysz unikalną aplikację, której wygląd i funkcjonalności mogą być w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

> Zaawansowana technologia i wiarygodność
Wykorzystując unikalną technologię Amadeus możesz zdecydować się na stworzenie niepowtarzalnej aplikacji internetowej lub na zintegrowanie naszego rozwiązania z innym, działającym już na Twojej www.

W celu zaoferowania swoim klientom interesujących i konkurencyjnych cenowo stawek, możesz załadować na stronę internetową lotnicze taryfy prywatne.

Na długiej liście funkcjonalności charakteryzujących Amadeus Agency Internet Engine (Sirius) znajdujduje się Amadeus Master Pricer - narzędzie zaprojektowane w celu umożliwienia końcowemu użytkownikowi wyszukiwanie najtańszych, najkorzystniejszych taryf i połączeń lotniczych w internetowym systemie rezerwacji.

Amadeus Agency Internet Engine (Sirius) to również zrozumiały i wiarygodny dostęp do informacji, które są na bieżąco uaktualniane

> Wysoko wartościowa sprzedaż
Biuro podróży / portal wykupując aplikację umożliwia swoim klientom łatwy i szybki sposób założenia rezerwacji w systemie Amadeus, której efektem jest zapis rezerwacji (PNR) automatycznie przesłany do biura podróży na wydzieloną kategorię queues. Taki przepływ danych pozwoli Ci w pełni skoncentrować swoje siły i skupic się na sprzedaży usług.

>Dedykowany biurom podróży i portalom
Amadeus Agency Internet Engine (Sirius) jest dedykowany biurom podróży oraz portalom turystycznym, które planują wprowadzić sprzedaż usług produktów turystycznych poprzez swoje strony web i umożliwić swoim Klientom samodzielne zakładanie rezerwacji lotniczych, hotelowych i samochodowych:

 • biura podróży posiadające licencję IATA
 • portale i sieci agencji oraz biura non IATA, które maja podpisana umowę o współpracy z agencjami IATA

> Podstawowe cechy

 • Dostęp do trzech modułów: AIR, CAR, HOTEL
 • Wyszukiwanie najtańszych taryf w oparciu o Amadeus Master Pricer
 • Możliwość ładowania taryf prywatnych
 • Trzy formy płatności offline (opcje online możliwe do wdrożenia na specjalne życzenie biura)
 • Pełna integracja z systemem Amadeus
 • Definiowanie opłat serwisowych
 • Szeroki zakres modyfikacji - możliwość dostosowania aplikacji do indywidualnych potrzeb biura
 • Przejrzysty sposób prezentacji wyników
 • Przemyślana ergonomia
 • Łatwy we wdrożeniu, łatwy w użyciu
 • Szyfrowanie danych za pomocą protokołu SSL
Amadeus Agency Internet Engine (Sirius) to unikalne rozwiązanie, które pozwoli Ci na rozwój działalności internetowej. W czasie gdy Ty dbasz o swoich Klientów i ich podróże, my zajmujemy się technologią.